Регистрирайте се, за да спечелите безплатна доставка.

Добавете адреса си

Фантастико

Фантастико

store rating 94% Много добре
5,99 лв.

Цената на поръчката се формира като се добави стойността на торбичките и кутии,необходими за транспорта. Цената на една торбичка е 0.30 лв, цена за една опаковъчна кутия за храна е 0.20 лв. След бутона „Поръчай", се съгласявате да заплатите крайната сума.

Вашата поръчка

Често задавани въпроси

Як замовити доставку із закладу «Фантастико» у м. София?
Щоб замовити доставку із закладу «Фантастико» у м. София, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Международна”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Фантастико» до вашого району м. София. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті София. Що можна замовити у закладі «Фантастико»?
Заклад «Фантастико» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «Фантастико» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Я зараз у місті София. Скільки коштує доставка із закладу «Фантастико»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Фантастико» при замовленні у м. София, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Я зараз у місті София. Скільки займає доставка із закладу «Фантастико»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Фантастико» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи бере участь заклад «Фантастико» у програмі Prime?
Не. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!