Регистрирайте се, за да спечелите безплатна доставка.

Добавете адреса си

Umami

Umami

store promotion -35% за някои продукти
store rating 96%
store rating
4,99 лв.

Вашата поръчка

Поръчката се доставя директно от обекта. Научете повече

Често задавани въпроси

Як замовити доставку із закладу «Umami» у м. София?
Щоб замовити доставку із закладу «Umami» у м. София, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Азиатска”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Umami» до вашого району м. София. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті София. Що можна замовити у закладі «Umami»?
Заклад «Umami» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «Umami» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Я зараз у місті София. Скільки коштує доставка із закладу «Umami»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Umami» при замовленні у м. София, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Чи пропонує заклад «Umami» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
Чи бере участь заклад «Umami» у програмі Prime?
Не. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!