New here? Sign up for the chance of winning a free delivery.

Фантастико

Фантастико

Фантастико

store rating 89%
5,99 лв.

Цената на поръчката се формира като се добави стойността на торбичките и кутии,необходими за транспорта. Цената на една торбичка е 0.39 лв, цена за една опаковъчна кутия за храна е 0.20 лв. След бутона „Поръчай", се съгласявате да заплатите крайната сума.

Your glovo

Frequently asked questions

Як замовити доставку із закладу «Фантастико» у м. Sofia?
Щоб замовити доставку із закладу «Фантастико» у м. Sofia, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «International”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Фантастико» до вашого району м. Sofia. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Sofia. Скільки коштує доставка із закладу «Фантастико»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Фантастико» при замовленні у м. Sofia, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Я зараз у місті Sofia. Скільки займає доставка із закладу «Фантастико»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Фантастико» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи пропонує заклад «Фантастико» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
Чи бере участь заклад «Фантастико» у програмі Prime?
No. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!