Primer cop aquí? Registra't per poder guanyar un lliurament gratuït.

La Tagliatella

La Tagliatella

La Tagliatella

store rating 100%
3,99 €

Bevande (Botella)

Moscato Bianco DOC
Originale del Piemonte
14,60 €
Lambrusco Rosato IGT
Vino frizzante dell' Emilia
13,50 €
Lambrusco Rosso IGT
Vino frizzante dell' Emilia
13,50 €

Explora establiments similars en aquesta categoria:

La teva comanda

Preguntes freqüents

Я зараз у місті Alacant. Що можна замовити у закладі «La Tagliatella»?
Заклад «La Tagliatella» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «La Tagliatella» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Я зараз у місті Alacant. Скільки займає доставка із закладу «La Tagliatella»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «La Tagliatella» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи пропонує заклад «La Tagliatella» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
В який час можна замовляти доставку із закладу «La Tagliatella»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «La Tagliatella’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.
Які товари доступні у закладі «La Tagliatella»?
У закладі «La Tagliatella» можна замовити товари з категорії «Italià». Ознайомтеся з асортиментом товарів, щоб дізнатися, що саме можна замовити. Також можемо порадити вам переглянути інші заклади міста Alacant, що працюють у категорії «Italià».