Primer cop aquí? Registra't per poder guanyar un lliurament gratuït.

Afegeix la teva adreça

Carnicería Rius

Preguntes freqüents

Я зараз у місті Barcelona. Що можна замовити у закладі «Carnicería Rius»?
Заклад «Carnicería Rius» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «Carnicería Rius» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Я зараз у місті Barcelona. Скільки коштує доставка із закладу «Carnicería Rius»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Carnicería Rius» при замовленні у м. Barcelona, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Я зараз у місті Barcelona. Скільки займає доставка із закладу «Carnicería Rius»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Carnicería Rius» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
В який час можна замовляти доставку із закладу «Carnicería Rius»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «Carnicería Rius’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.
Які товари доступні у закладі «Carnicería Rius»?
У закладі «Carnicería Rius» можна замовити товари з категорії «Carnisseria». Ознайомтеся з асортиментом товарів, щоб дізнатися, що саме можна замовити. Також можемо порадити вам переглянути інші заклади міста Barcelona, що працюють у категорії «Carnisseria».