Primer cop aquí? Registra't per poder guanyar un lliurament gratuït.

Starbucks

Starbucks

Starbucks

store rating 91%
1,49 €
Glovo Prime
Prime

¿Tienes alguna intolerancia o alergia o quieres conocer la información nutricional de nuestros productos? Pincha en el link al final de la carta para poder ver toda la información detallada.

Ensaladas

Hummus De Remolacha
Hummus de remolacha acompañado de palitos de zanahoria y apio
4,10 €

Explora establiments similars en aquesta categoria:

El teu glovo

Preguntes freqüents

Як замовити доставку із закладу «Starbucks» у м. Còrdova?
Щоб замовити доставку із закладу «Starbucks» у м. Còrdova, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Esmorzar”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Starbucks» до вашого району м. Còrdova. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Còrdova. Скільки займає доставка із закладу «Starbucks»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Starbucks» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи пропонує заклад «Starbucks» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
Чи бере участь заклад «Starbucks» у програмі Prime?
No. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!
Які оцінки отримує заклад «Starbucks» від інших клієнтів?
Заклад «Starbucks» рекомендує багато клієнтів (91%), які зробили там хоча б одне замовлення. Замовте прямо зараз і дізнайтеся, чи погоджуєтеся ви з більшістю користувачів.