Primer cop aquí? Registra't per poder guanyar un lliurament gratuït.

Afegeix la teva adreça

Supermercado DIA

Panadería y Repostería

Galletas y Cereales

Explora establiments similars en aquesta categoria:

La teva comanda

Preguntes freqüents

Jak zamówić dostawę z Supermercado DIA w mieście Fuengirola?
Aby zamówić dostawę z Supermercado DIA w mieście Fuengirola, otwórz stronę internetową lub aplikację Glovo i wybierz odpowiednią kategorię (np. Supermercat”). Potem podaj swój adres i sprawdź, czy dostawa z Supermercado DIA w mieście Fuengirola jest możliwa. Następnie wybierz produkt i dodaj go do swojego zamówienia. Po zapłaceniu rozpocznie się przygotowywanie Twojego zamówienia i wkrótce kurier dostarczy Ci je pod same drzwi.
Co mogę zamówić z Supermercado DIA w mieście Fuengirola?
Supermercado DIA oferuje zróżnicowane artykuły. Spójrz na listę produktów i wybierz to, co chcesz zamówić z Supermercado DIA.
Ile kosztuje dostawa z Supermercado DIA w mieście Fuengirola?
Opłatę za dostawę z Supermercado DIA w mieście Fuengirola możesz sprawdzić u góry strony. Zobaczysz ją też w podsumowaniu kosztów przed złożeniem zamówienia.
Jak długo trwa dostawa z Supermercado DIA w mieścieFuengirola?
Po określeniu adresu zobaczysz szacowany czas dostawy dla punktów w Twojej okolicy. Szacowany czas dostawy z Supermercado DIA możesz także sprawdzić w danych zamówienia przy kasie.
Kiedy mogę zamówić dostawę z Supermercado DIA?
Zamówienia możesz złożyć w godzinach otwarcia Supermercado DIA’s. Dostawa jest bardzo szybka, więc Twoje glovo błyskawicznie do Ciebie dotrze! Możesz również zaplanować dostawę w dogodnym dla siebie terminie, nawet jeśli punkt jest w danej chwili zamknięty.