Primer cop aquí? Registra't per poder guanyar un lliurament gratuït.

Carpi Pizza

Carpi Pizza

Carpi Pizza

store rating 95% Molt bo
2,00 €
Programar per: 19:00
Aquest establiment està tancat en aquest moment. Busques un lloc similar?

Pasta

Canelons
4,95 €
Espaguetis Pesto
4,95 €
Espaguetis Carbonara
4,95 €
Lasanya
4,95 €
Macarrons Bolonyesa
4,95 €

Explora establiments similars en aquesta categoria:

El teu glovo

Preguntes freqüents

Я зараз у місті Girona. Що можна замовити у закладі «Carpi Pizza»?
Заклад «Carpi Pizza» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «Carpi Pizza» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Я зараз у місті Girona. Скільки коштує доставка із закладу «Carpi Pizza»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Carpi Pizza» при замовленні у м. Girona, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Я зараз у місті Girona. Скільки займає доставка із закладу «Carpi Pizza»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Carpi Pizza» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
В який час можна замовляти доставку із закладу «Carpi Pizza»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «Carpi Pizza’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.
Які оцінки отримує заклад «Carpi Pizza» від інших клієнтів?
Заклад «Carpi Pizza» рекомендує багато клієнтів (95%), які зробили там хоча б одне замовлення. Замовте прямо зараз і дізнайтеся, чи погоджуєтеся ви з більшістю користувачів.