Primer cop aquí? Registra't per poder guanyar un lliurament gratuït.

Afegeix la teva adreça

Alcampo

Alcampo

store rating 92%
3,99 €
Glovo Prime
Prime

En Alcampo trabajamos día a día para ofrecer una compra variada, de calidad y siempre al mejor precio para hacer realidad nuestro compromiso con lo bueno, lo sano y local.

Frutas y Verduras

Explora establiments similars en aquesta categoria:

El teu glovo

Preguntes freqüents

Я зараз у місті Granada. Що можна замовити у закладі «Alcampo»?
Заклад «Alcampo» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «Alcampo» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Я зараз у місті Granada. Скільки займає доставка із закладу «Alcampo»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Alcampo» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи пропонує заклад «Alcampo» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
Чи бере участь заклад «Alcampo» у програмі Prime?
No. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!
В який час можна замовляти доставку із закладу «Alcampo»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «Alcampo’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.