Primer cop aquí? Registra't per poder guanyar un lliurament gratuït.

Afegeix la teva adreça

Padthaiwok

Preguntes freqüents

Я зараз у місті Granada. Що можна замовити у закладі «Padthaiwok»?
Заклад «Padthaiwok» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «Padthaiwok» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Я зараз у місті Granada. Скільки коштує доставка із закладу «Padthaiwok»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Padthaiwok» при замовленні у м. Granada, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Я зараз у місті Granada. Скільки займає доставка із закладу «Padthaiwok»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Padthaiwok» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи бере участь заклад «Padthaiwok» у програмі Prime?
No. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!
В який час можна замовляти доставку із закладу «Padthaiwok»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «Padthaiwok’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.