Primer cop aquí? Registra't per poder guanyar un lliurament gratuït.

Fnac Teletrabajo

Fnac Teletrabajo

Preguntes freqüents

Як замовити доставку із закладу «Fnac Teletrabajo» у м. Madrid?
Щоб замовити доставку із закладу «Fnac Teletrabajo» у м. Madrid, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Tecnologia”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Fnac Teletrabajo» до вашого району м. Madrid. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Madrid. Скільки коштує доставка із закладу «Fnac Teletrabajo»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Fnac Teletrabajo» при замовленні у м. Madrid, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Я зараз у місті Madrid. Скільки займає доставка із закладу «Fnac Teletrabajo»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Fnac Teletrabajo» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи бере участь заклад «Fnac Teletrabajo» у програмі Prime?
No. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!
В який час можна замовляти доставку із закладу «Fnac Teletrabajo»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «Fnac Teletrabajo’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.