Primer cop aquí? Registra't per poder guanyar un lliurament gratuït.

Afegeix la teva adreça

Fnac Teletrabajo

Preguntes freqüents

Як замовити доставку із закладу «Fnac Teletrabajo» у м. Madrid?
Щоб замовити доставку із закладу «Fnac Teletrabajo» у м. Madrid, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Tecnologia”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Fnac Teletrabajo» до вашого району м. Madrid. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Madrid. Скільки займає доставка із закладу «Fnac Teletrabajo»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Fnac Teletrabajo» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи пропонує заклад «Fnac Teletrabajo» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
В який час можна замовляти доставку із закладу «Fnac Teletrabajo»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «Fnac Teletrabajo’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.
Які оцінки отримує заклад «Fnac Teletrabajo» від інших клієнтів?
Заклад «Fnac Teletrabajo» рекомендує багато клієнтів (92%), які зробили там хоча б одне замовлення. Замовте прямо зараз і дізнайтеся, чи погоджуєтеся ви з більшістю користувачів.