Primer cop aquí? Registra't per poder guanyar un lliurament gratuït.

Tienda Cepsa Carrefour

Tienda Cepsa Carrefour

Preguntes freqüents

Я зараз у місті Tres Cantos - Colmenar. Що можна замовити у закладі «Tienda Cepsa Carrefour»?
Заклад «Tienda Cepsa Carrefour» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «Tienda Cepsa Carrefour» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Я зараз у місті Tres Cantos - Colmenar. Скільки займає доставка із закладу «Tienda Cepsa Carrefour»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Tienda Cepsa Carrefour» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи бере участь заклад «Tienda Cepsa Carrefour» у програмі Prime?
No. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!
Які оцінки отримує заклад «Tienda Cepsa Carrefour» від інших клієнтів?
Заклад «Tienda Cepsa Carrefour» рекомендує багато клієнтів (87%), які зробили там хоча б одне замовлення. Замовте прямо зараз і дізнайтеся, чи погоджуєтеся ви з більшістю користувачів.
Які товари доступні у закладі «Tienda Cepsa Carrefour»?
У закладі «Tienda Cepsa Carrefour» можна замовити товари з категорії «Supermercat». Ознайомтеся з асортиментом товарів, щоб дізнатися, що саме можна замовити. Також можемо порадити вам переглянути інші заклади міста Tres Cantos - Colmenar, що працюють у категорії «Supermercat».