Primer cop aquí? Registra't per poder guanyar un lliurament gratuït.

Afegeix la teva adreça

Tequemanía

Tequemanía

store rating 100% Excel·lent
3,50 €
Glovo Prime
Prime

Bebidas Alcohólicas

Cerveza Estrella Galicia en Lata (33 cl)
2,00 ₴
Cerveza Mahou Especial en Lata (33 cl)
2,00 ₴

Explora establiments similars en aquesta categoria:

El teu glovo

Comanda lliurada directament per l'establiment. Més informació

Preguntes freqüents

Як замовити доставку із закладу «Tequemanía» у м. Vigo?
Щоб замовити доставку із закладу «Tequemanía» у м. Vigo, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Llatinoamericà”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Tequemanía» до вашого району м. Vigo. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Vigo. Що можна замовити у закладі «Tequemanía»?
Заклад «Tequemanía» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «Tequemanía» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Я зараз у місті Vigo. Скільки коштує доставка із закладу «Tequemanía»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Tequemanía» при замовленні у м. Vigo, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Я зараз у місті Vigo. Скільки займає доставка із закладу «Tequemanía»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Tequemanía» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи пропонує заклад «Tequemanía» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!