Check if this store delivers to you
What's your address?
Use current location
Enter your address to know what’s near you
What's your address?
Use current location

Carpi Pizza Girona

store rating 97%
store eta -
store rating
Glovo Prime
Prime
square icon

Sections

Your order

Frequently asked questions

Я зараз у місті Girona. Що можна замовити у закладі «Carpi Pizza Girona»?
Заклад «Carpi Pizza Girona» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «Carpi Pizza Girona» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Я зараз у місті Girona. Скільки коштує доставка із закладу «Carpi Pizza Girona»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Carpi Pizza Girona» при замовленні у м. Girona, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Я зараз у місті Girona. Скільки займає доставка із закладу «Carpi Pizza Girona»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Carpi Pizza Girona» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи бере участь заклад «Carpi Pizza Girona» у програмі Prime?
No. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!
В який час можна замовляти доставку із закладу «Carpi Pizza Girona»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «Carpi Pizza Girona’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.