New here? Sign up for the chance of winning a free delivery.

Add your address

Bendito Burrito

Bendito Burrito

store rating --
3,49 €
Glovo Prime
Prime

Translate product list into English

Your glovo

Frequently asked questions

Jak zamówić dostawę z Bendito Burrito w mieście Madrid?
Aby zamówić dostawę z Bendito Burrito w mieście Madrid, otwórz stronę internetową lub aplikację Glovo i wybierz odpowiednią kategorię (np. Mexican”). Potem podaj swój adres i sprawdź, czy dostawa z Bendito Burrito w mieście Madrid jest możliwa. Następnie wybierz produkt i dodaj go do swojego zamówienia. Po zapłaceniu rozpocznie się przygotowywanie Twojego zamówienia i wkrótce kurier dostarczy Ci je pod same drzwi.
Co mogę zamówić z Bendito Burrito w mieście Madrid?
Bendito Burrito oferuje zróżnicowane artykuły. Spójrz na listę produktów i wybierz to, co chcesz zamówić z Bendito Burrito.
Jak długo trwa dostawa z Bendito Burrito w mieścieMadrid?
Po określeniu adresu zobaczysz szacowany czas dostawy dla punktów w Twojej okolicy. Szacowany czas dostawy z Bendito Burrito możesz także sprawdzić w danych zamówienia przy kasie.
Kiedy mogę zamówić dostawę z Bendito Burrito?
Zamówienia możesz złożyć w godzinach otwarcia Bendito Burrito’s. Dostawa jest bardzo szybka, więc Twoje glovo błyskawicznie do Ciebie dotrze! Możesz również zaplanować dostawę w dogodnym dla siebie terminie, nawet jeśli punkt jest w danej chwili zamknięty.
Czy w Bendito Burrito obowiązuje minimalna wartość zamówienia?
Aby zrealizować zamówienie w Bendito Burrito, musi ono osiągnąć wymaganą kwotę minimalną. Jeśli nie możesz jej osiągnąć, musisz uiścić opłatę dodatkową, a wtedy glovo dotrze do Ciebie bez żadnych przeszkód!