New here? Sign up for the chance of winning a free delivery.

Add your address

Supermercado DIA

Supermercado DIA

store rating 89%
4,49 €

Translate product list into English

Schedule for 9:00

Helados y Snacks - Vuelta a Casa

Desayunos - Vuelta a Casa

Tus Básicos de la Vuelta

Panadería y Repostería

Galletas y Cereales

Browse similar stores in this category:

Your glovo

Frequently asked questions

Як замовити доставку із закладу «Supermercado DIA» у м. Málaga?
Щоб замовити доставку із закладу «Supermercado DIA» у м. Málaga, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Supermarket”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Supermercado DIA» до вашого району м. Málaga. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Málaga. Що можна замовити у закладі «Supermercado DIA»?
Заклад «Supermercado DIA» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «Supermercado DIA» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Я зараз у місті Málaga. Скільки займає доставка із закладу «Supermercado DIA»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Supermercado DIA» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Які оцінки отримує заклад «Supermercado DIA» від інших клієнтів?
Заклад «Supermercado DIA» рекомендує багато клієнтів (89%), які зробили там хоча б одне замовлення. Замовте прямо зараз і дізнайтеся, чи погоджуєтеся ви з більшістю користувачів.
Які товари доступні у закладі «Supermercado DIA»?
У закладі «Supermercado DIA» можна замовити товари з категорії «Supermarket». Ознайомтеся з асортиментом товарів, щоб дізнатися, що саме можна замовити. Також можемо порадити вам переглянути інші заклади міста Málaga, що працюють у категорії «Supermarket».