New here? Sign up for the chance of winning a free delivery.

Add your address

Tu Tienda Repsol

Frequently asked questions

Я зараз у місті Málaga. Що можна замовити у закладі «Tu Tienda Repsol»?
Заклад «Tu Tienda Repsol» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «Tu Tienda Repsol» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Я зараз у місті Málaga. Скільки коштує доставка із закладу «Tu Tienda Repsol»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Tu Tienda Repsol» при замовленні у м. Málaga, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Я зараз у місті Málaga. Скільки займає доставка із закладу «Tu Tienda Repsol»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Tu Tienda Repsol» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи бере участь заклад «Tu Tienda Repsol» у програмі Prime?
No. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!
В який час можна замовляти доставку із закладу «Tu Tienda Repsol»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «Tu Tienda Repsol’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.