Drinks

Drinks

square icon

Sections

Browse similar stores in these categories:

Your order

Frequently asked questions

Я зараз у місті Tenerife. Що можна замовити у закладі «Drinks»?
Заклад «Drinks» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «Drinks» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Я зараз у місті Tenerife. Скільки коштує доставка із закладу «Drinks»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Drinks» при замовленні у м. Tenerife, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Чи пропонує заклад «Drinks» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
Чи бере участь заклад «Drinks» у програмі Prime?
No. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!
В який час можна замовляти доставку із закладу «Drinks»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «Drinks’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.