New here? Sign up for the chance of winning a free delivery.

Add your address

Arepa Munch

Arepa Munch

store rating --
0,99 €
Glovo Prime
Prime
This store is closed at the moment. Looking for somewhere similar?

Combos

Combo Arepa
El pack completo: tu arepa favorita + postre y bebida a un precio único! Siempre mejor una arepa bien acompañada y nada mejor que nuestros postres artesanos y una bebida refrescante.
16,60 лв.

Browse similar stores in this category:

Your glovo

Frequently asked questions

Я зараз у місті Zaragoza. Що можна замовити у закладі «Arepa Munch»?
Заклад «Arepa Munch» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «Arepa Munch» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Я зараз у місті Zaragoza. Скільки коштує доставка із закладу «Arepa Munch»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Arepa Munch» при замовленні у м. Zaragoza, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Я зараз у місті Zaragoza. Скільки займає доставка із закладу «Arepa Munch»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Arepa Munch» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
В який час можна замовляти доставку із закладу «Arepa Munch»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «Arepa Munch’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.
Які товари доступні у закладі «Arepa Munch»?
У закладі «Arepa Munch» можна замовити товари з категорії «Latin American». Ознайомтеся з асортиментом товарів, щоб дізнатися, що саме можна замовити. Також можемо порадити вам переглянути інші заклади міста Zaragoza, що працюють у категорії «Latin American».