New here? Sign up for the chance of winning a free delivery.

Add your address

Bodega La Jota

Frequently asked questions

Я зараз у місті Zaragoza. Що можна замовити у закладі «Bodega La Jota»?
Заклад «Bodega La Jota» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «Bodega La Jota» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Я зараз у місті Zaragoza. Скільки займає доставка із закладу «Bodega La Jota»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Bodega La Jota» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи пропонує заклад «Bodega La Jota» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
Чи бере участь заклад «Bodega La Jota» у програмі Prime?
No. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!
Які товари доступні у закладі «Bodega La Jota»?
У закладі «Bodega La Jota» можна замовити товари з категорії «Convenience ». Ознайомтеся з асортиментом товарів, щоб дізнатися, що саме можна замовити. Також можемо порадити вам переглянути інші заклади міста Zaragoza, що працюють у категорії «Convenience ».