¿Tu primera vez aquí? Regístrate para poder ganar un envío gratis.

Royal Café

Royal Café

store rating --
2,90 €
Este establecimiento está cerrado en este momento. ¿Buscas un lugar similar?

Lo más vendido

Pan Pizza Jamón Jork (1 Ud.)
2,80 €
Empanadilla Pollo (1 Ud.)
2,00 €
Empanadilla Argentina (1 Ud.)
2,00 €
Napolitana Chocolate  (1 Ud.)
1,50 €

Explora establecimientos similares en estas categorías:

Tu glovo

Preguntas frecuentes

Jak zamówić dostawę z Royal Café w mieście Cartagena?
Aby zamówić dostawę z Royal Café w mieście Cartagena, otwórz stronę internetową lub aplikację Glovo i wybierz odpowiednią kategorię (np. Desayuno”). Potem podaj swój adres i sprawdź, czy dostawa z Royal Café w mieście Cartagena jest możliwa. Następnie wybierz produkt i dodaj go do swojego zamówienia. Po zapłaceniu rozpocznie się przygotowywanie Twojego zamówienia i wkrótce kurier dostarczy Ci je pod same drzwi.
Jak długo trwa dostawa z Royal Café w mieścieCartagena?
Po określeniu adresu zobaczysz szacowany czas dostawy dla punktów w Twojej okolicy. Szacowany czas dostawy z Royal Café możesz także sprawdzić w danych zamówienia przy kasie.
Czy Royal Café oferuje promocje w Glovo?
Warto poszukać produktów objętych zniżkami i ofert specjalnych oznaczonych na żółto. Czasami trafiają się ciekawe okazje, takie jak „2 w cenie 1” lub tańsza dostawa!
Czy oferta Royal Café jest dostępna w Prime?
No. Prime jest subskrypcją oferowaną przez Glovo, która zapewnia nieograniczone bezpłatne dostawy od wybranych partnerów oraz inne korzyści!
Jak klienci oceniają Royal Café?
Przykładowo Royal Café ma polecenia od 75% klientów, którzy zamawiali tam swoje glovo. Złóż zamówienie i przekonaj się, czy mieli rację.