¿Tu primera vez aquí? Regístrate para poder ganar un envío gratis.

Taco Bell

Taco Bell

Taco Bell

store rating 88%
3,99 €

Programar para: Mañana

Quesadillas

Quesadilla
Salsa Creamy jalapeño, doble de queso y carne - picante
5,85 €
Quesadilla Queso
Salsa Creamy jalapeño y doble de queso - picante
4,60 €
Kidsadilla
Para niños con doble de queso y carne
2,55 €
Kidsadilla Queso
Para niños con doble de queso
2,20 €

Explora establecimientos similares en esta categoría:

Tu glovo

Preguntas frecuentes

Як замовити доставку із закладу «Taco Bell» у м. Cartagena?
Щоб замовити доставку із закладу «Taco Bell» у м. Cartagena, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Mexicana”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Taco Bell» до вашого району м. Cartagena. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Чи пропонує заклад «Taco Bell» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
Чи бере участь заклад «Taco Bell» у програмі Prime?
No. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!
В який час можна замовляти доставку із закладу «Taco Bell»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «Taco Bell’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.
Які товари доступні у закладі «Taco Bell»?
У закладі «Taco Bell» можна замовити товари з категорії «Mexicana». Ознайомтеся з асортиментом товарів, щоб дізнатися, що саме можна замовити. Також можемо порадити вам переглянути інші заклади міста Cartagena, що працюють у категорії «Mexicana».