¿Tu primera vez aquí? Regístrate para poder ganar un envío gratis.

Tu Tienda Galp

Preguntas frecuentes

Я зараз у місті Denia. Що можна замовити у закладі «Tu Tienda Galp»?
Заклад «Tu Tienda Galp» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «Tu Tienda Galp» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Я зараз у місті Denia. Скільки коштує доставка із закладу «Tu Tienda Galp»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Tu Tienda Galp» при замовленні у м. Denia, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Чи пропонує заклад «Tu Tienda Galp» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
Чи бере участь заклад «Tu Tienda Galp» у програмі Prime?
No. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!
Які товари доступні у закладі «Tu Tienda Galp»?
У закладі «Tu Tienda Galp» можна замовити товари з категорії «Supermercado». Ознайомтеся з асортиментом товарів, щоб дізнатися, що саме можна замовити. Також можемо порадити вам переглянути інші заклади міста Denia, що працюють у категорії «Supermercado».