¿Tu primera vez aquí? Regístrate para poder ganar un envío gratis.

Pizzería Gepetto Arena

Pizzería Gepetto Arena

Pizzería Gepetto Arena

store rating 97% Excelente
3,49 €
Programar para: 13:00

Explora establecimientos similares en estas categorías:

Tu glovo

Preguntas frecuentes

Як замовити доставку із закладу «Pizzería Gepetto Arena» у м. Gijón?
Щоб замовити доставку із закладу «Pizzería Gepetto Arena» у м. Gijón, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Italiana”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Pizzería Gepetto Arena» до вашого району м. Gijón. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Gijón. Скільки коштує доставка із закладу «Pizzería Gepetto Arena»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Pizzería Gepetto Arena» при замовленні у м. Gijón, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
В який час можна замовляти доставку із закладу «Pizzería Gepetto Arena»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «Pizzería Gepetto Arena’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.
Які оцінки отримує заклад «Pizzería Gepetto Arena» від інших клієнтів?
Заклад «Pizzería Gepetto Arena» рекомендує багато клієнтів (97%), які зробили там хоча б одне замовлення. Замовте прямо зараз і дізнайтеся, чи погоджуєтеся ви з більшістю користувачів.
Які товари доступні у закладі «Pizzería Gepetto Arena»?
У закладі «Pizzería Gepetto Arena» можна замовити товари з категорії «Italiana». Ознайомтеся з асортиментом товарів, щоб дізнатися, що саме можна замовити. Також можемо порадити вам переглянути інші заклади міста Gijón, що працюють у категорії «Italiana».