¿Tu primera vez aquí? Regístrate para poder ganar un envío gratis.

Añade tu dirección

CAFETERIA. PIZZERIA. ATLAS

CAFETERIA. PIZZERIA. ATLAS

store rating --
2,99 €
Este establecimiento está cerrado en este momento. ¿Buscas un lugar similar?

Pizzas ATLAS

Pizza ATLAS León grande
Pepperoni + champignon + Queso
12,50 €
Pizza Milano grand
Atún+mozarela+cebolla
12,00 €

ATLAS ESPECIALIDADES ÁRABE

Cuscús de ternera (solo los viernes)
Cuscús de 7 verduras
15,00 €

Explora establecimientos similares en estas categorías:

Tu glovo

Preguntas frecuentes

Як замовити доставку із закладу «CAFETERIA. PIZZERIA. ATLAS» у м. León?
Щоб замовити доставку із закладу «CAFETERIA. PIZZERIA. ATLAS» у м. León, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Hamburguesas”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «CAFETERIA. PIZZERIA. ATLAS» до вашого району м. León. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті León. Що можна замовити у закладі «CAFETERIA. PIZZERIA. ATLAS»?
Заклад «CAFETERIA. PIZZERIA. ATLAS» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «CAFETERIA. PIZZERIA. ATLAS» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Я зараз у місті León. Скільки коштує доставка із закладу «CAFETERIA. PIZZERIA. ATLAS»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «CAFETERIA. PIZZERIA. ATLAS» при замовленні у м. León, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Я зараз у місті León. Скільки займає доставка із закладу «CAFETERIA. PIZZERIA. ATLAS»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «CAFETERIA. PIZZERIA. ATLAS» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи пропонує заклад «CAFETERIA. PIZZERIA. ATLAS» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!