¿Tu primera vez aquí? Regístrate para poder ganar un envío gratis.

Añade tu dirección

Mercado De Santa María De La Cabeza

Mercado De Santa María De La Cabeza

store rating 92%
6,99 €
Programar para: 9:30

Floristería Arteflor Madrid

Explora establecimientos similares en estas categorías:

Tu glovo

Preguntas frecuentes

Як замовити доставку із закладу «Mercado De Santa María De La Cabeza» у м. Madrid?
Щоб замовити доставку із закладу «Mercado De Santa María De La Cabeza» у м. Madrid, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Gourmet”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Mercado De Santa María De La Cabeza» до вашого району м. Madrid. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Чи пропонує заклад «Mercado De Santa María De La Cabeza» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
Чи бере участь заклад «Mercado De Santa María De La Cabeza» у програмі Prime?
No. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!
В який час можна замовляти доставку із закладу «Mercado De Santa María De La Cabeza»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «Mercado De Santa María De La Cabeza’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.
Які оцінки отримує заклад «Mercado De Santa María De La Cabeza» від інших клієнтів?
Заклад «Mercado De Santa María De La Cabeza» рекомендує багато клієнтів (92%), які зробили там хоча б одне замовлення. Замовте прямо зараз і дізнайтеся, чи погоджуєтеся ви з більшістю користувачів.