Découvrez si cet établissement livre chez vous
Quelle est votre adresse ?
Utiliser ma position
Saisissez votre adresse pour voir ce qu'il y a dans le coin
Quelle est votre adresse ?
Utiliser ma position

Empanadish Express

store rating 94%
store eta -
store rating
Glovo Prime
Prime
square icon

Sections

Votre commande

Questions fréquemment posées

Як замовити доставку із закладу «Empanadish Express» у м. Madrid Sud?
Щоб замовити доставку із закладу «Empanadish Express» у м. Madrid Sud, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Amérique latine”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Empanadish Express» до вашого району м. Madrid Sud. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Madrid Sud. Що можна замовити у закладі «Empanadish Express»?
Заклад «Empanadish Express» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «Empanadish Express» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Я зараз у місті Madrid Sud. Скільки коштує доставка із закладу «Empanadish Express»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Empanadish Express» при замовленні у м. Madrid Sud, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Я зараз у місті Madrid Sud. Скільки займає доставка із закладу «Empanadish Express»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Empanadish Express» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи пропонує заклад «Empanadish Express» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!