Verifică dacă acest magazin face livrări în zona ta
Care este adresa ta?
Utilizează locația curentă
Introdu-ți adresa pentru a afla ce este aproape de tine
Care este adresa ta?
Utilizează locația curentă
square icon

Secțiuni

Promoții

Combo Pollo para 2
-30%
30% de descuento en Menú 10 Tiras de Pechuga
13,99 € 19,98 €
La Coronel + Patatas + Mazorca
1+1
12,39 €
Combo Patatas
1+1
2X1 en Patatas Fritas Rústicas Grandes
3,99 €

Caută magazine similare din aceste categorii:

Comanda ta

Întrebări frecvente

Jak zamówić dostawę z KFC w mieście Barakaldo?
Aby zamówić dostawę z KFC w mieście Barakaldo, otwórz stronę internetową lub aplikację Glovo i wybierz odpowiednią kategorię (np. Americană”). Potem podaj swój adres i sprawdź, czy dostawa z KFC w mieście Barakaldo jest możliwa. Następnie wybierz produkt i dodaj go do swojego zamówienia. Po zapłaceniu rozpocznie się przygotowywanie Twojego zamówienia i wkrótce kurier dostarczy Ci je pod same drzwi.
Jak długo trwa dostawa z KFC w mieścieBarakaldo?
Po określeniu adresu zobaczysz szacowany czas dostawy dla punktów w Twojej okolicy. Szacowany czas dostawy z KFC możesz także sprawdzić w danych zamówienia przy kasie.
Czy KFC oferuje promocje w Glovo?
Warto poszukać produktów objętych zniżkami i ofert specjalnych oznaczonych na żółto. Czasami trafiają się ciekawe okazje, takie jak „2 w cenie 1” lub tańsza dostawa!
Czy oferta KFC jest dostępna w Prime?
Nu. Prime jest subskrypcją oferowaną przez Glovo, która zapewnia nieograniczone bezpłatne dostawy od wybranych partnerów oraz inne korzyści!
Kiedy mogę zamówić dostawę z KFC?
Zamówienia możesz złożyć w godzinach otwarcia KFC’s. Dostawa jest bardzo szybka, więc Twoje glovo błyskawicznie do Ciebie dotrze! Możesz również zaplanować dostawę w dogodnym dla siebie terminie, nawet jeśli punkt jest w danej chwili zamknięty.