Ești nou? Înscrie-te pentru șansa de a câștiga o livrare gratuită.

Adaugă-ți adresa

Dunkin'

Dunkin'

store rating 96%
store rating
2,49 €
Glovo Prime
Prime

Caută magazine similare din această categorie:

Comanda ta

Întrebări frecvente

Як замовити доставку із закладу «Dunkin'» у м. Fuengirola?
Щоб замовити доставку із закладу «Dunkin'» у м. Fuengirola, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Mic dejun”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Dunkin'» до вашого району м. Fuengirola. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Чи пропонує заклад «Dunkin'» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
В який час можна замовляти доставку із закладу «Dunkin'»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «Dunkin'’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.
Які оцінки отримує заклад «Dunkin'» від інших клієнтів?
Заклад «Dunkin'» рекомендує багато клієнтів (96%), які зробили там хоча б одне замовлення. Замовте прямо зараз і дізнайтеся, чи погоджуєтеся ви з більшістю користувачів.
Які товари доступні у закладі «Dunkin'»?
У закладі «Dunkin'» можна замовити товари з категорії «Mic dejun». Ознайомтеся з асортиментом товарів, щоб дізнатися, що саме можна замовити. Також можемо порадити вам переглянути інші заклади міста Fuengirola, що працюють у категорії «Mic dejun».