Prvi put si tu? Registruj se i imaš šansu za besplatnu dostavu.

Dodaj adresu

Burger King

Burger King

store rating --
2,99 €

Disfruta de lo mejor de Burger King ® donde quieras.

Programar para: 30/4/24
Ova prodavnica je trenutno zatvorena. Tražiš nešto slično?
El seguimiento en vivo no está disponible. El establecimiento entrega los pedidos directamente.

Pregledaj slične prodavnice u ovim kategorijama:

Tvoja Glovo narudžbina

Česta pitanja

Як замовити доставку із закладу «Burger King» у м. Sabadelj?
Щоб замовити доставку із закладу «Burger King» у м. Sabadelj, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Americana”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Burger King» до вашого району м. Sabadelj. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Sabadelj. Скільки коштує доставка із закладу «Burger King»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Burger King» при замовленні у м. Sabadelj, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Я зараз у місті Sabadelj. Скільки займає доставка із закладу «Burger King»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Burger King» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи бере участь заклад «Burger King» у програмі Prime?
Ne. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!
Які оцінки отримує заклад «Burger King» від інших клієнтів?
Заклад «Burger King» рекомендує багато клієнтів (67%), які зробили там хоча б одне замовлення. Замовте прямо зараз і дізнайтеся, чи погоджуєтеся ви з більшістю користувачів.