Check if this store delivers to you
What's your address?
Use current location
Enter your address to know what’s near you
What's your address?
Use current location
square icon

Sections

პელმენი და ვარენიკი

პელმენი 50ც
16,00₾
ვარენიკი ყველით 25ც
8,50₾
ვარენიკი კარტოფილით 25ც
6,60₾

Browse similar stores in this category:

Your order

Frequently asked questions

Jak zamówić dostawę z Dzmebis w mieście Tbilisi?
Aby zamówić dostawę z Dzmebis w mieście Tbilisi, otwórz stronę internetową lub aplikację Glovo i wybierz odpowiednią kategorię (np. Frozen”). Potem podaj swój adres i sprawdź, czy dostawa z Dzmebis w mieście Tbilisi jest możliwa. Następnie wybierz produkt i dodaj go do swojego zamówienia. Po zapłaceniu rozpocznie się przygotowywanie Twojego zamówienia i wkrótce kurier dostarczy Ci je pod same drzwi.
Ile kosztuje dostawa z Dzmebis w mieście Tbilisi?
Opłatę za dostawę z Dzmebis w mieście Tbilisi możesz sprawdzić u góry strony. Zobaczysz ją też w podsumowaniu kosztów przed złożeniem zamówienia.
Jak długo trwa dostawa z Dzmebis w mieścieTbilisi?
Po określeniu adresu zobaczysz szacowany czas dostawy dla punktów w Twojej okolicy. Szacowany czas dostawy z Dzmebis możesz także sprawdzić w danych zamówienia przy kasie.
Czy Dzmebis oferuje promocje w Glovo?
Warto poszukać produktów objętych zniżkami i ofert specjalnych oznaczonych na żółto. Czasami trafiają się ciekawe okazje, takie jak „2 w cenie 1” lub tańsza dostawa!
Czy oferta Dzmebis jest dostępna w Prime?
No. Prime jest subskrypcją oferowaną przez Glovo, która zapewnia nieograniczone bezpłatne dostawy od wybranych partnerów oraz inne korzyści!