ახალი ხარ? დარეგისტრირდი, რათა მიიღო უფასო მიტანის მოგების შანსი.

შეიყვანეთ მისამართი

Gadget

Gadget

store rating --
store rating
3,90₾
დაგეგმვა შემდეგი თარიღისთვის ხვალ
დაგეგმვა შემდეგი თარიღისთვის ხვალ

შენი შეკვეთა

ხშირად დასმული კითხვები

Я зараз у місті რუსთავი. Скільки коштує доставка із закладу «Gadget»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Gadget» при замовленні у м. რუსთავი, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Чи пропонує заклад «Gadget» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
Чи бере участь заклад «Gadget» у програмі Prime?
არა. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!
В який час можна замовляти доставку із закладу «Gadget»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «Gadget’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.
Які товари доступні у закладі «Gadget»?
У закладі «Gadget» можна замовити товари з категорії «ელექტრონიკა». Ознайомтеся з асортиментом товарів, щоб дізнатися, що саме можна замовити. Також можемо порадити вам переглянути інші заклади міста რუსთავი, що працюють у категорії «ელექტრონიკა».