Вы тут недавно? Регистрируйтесь и выигрывайте бесплатную доставку.

Добавьте свой адрес

Flora Magia

Flora Magia

store rating 95% Хорошо
3,45₾
Запланировать: Завтра
Самое популярное

Самое популярное

-15%
მზესუმზირის თაიგული
110,50₾ 130,00₾

Смотреть похожие заведения в этой категории:

Ваш заказ

Часто задаваемые вопросы

Як замовити доставку із закладу «Flora Magia» у м. Тбилиси?
Щоб замовити доставку із закладу «Flora Magia» у м. Тбилиси, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Цветы”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Flora Magia» до вашого району м. Тбилиси. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Тбилиси. Скільки коштує доставка із закладу «Flora Magia»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Flora Magia» при замовленні у м. Тбилиси, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Я зараз у місті Тбилиси. Скільки займає доставка із закладу «Flora Magia»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Flora Magia» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи бере участь заклад «Flora Magia» у програмі Prime?
Нет. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!
В який час можна замовляти доставку із закладу «Flora Magia»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «Flora Magia’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.