New here? Sign up for the chance of winning a free delivery.

Glovo Bar

Glovo Bar

Frequently asked questions

Як замовити доставку із закладу «Glovo Bar» у м. Zagreb?
Щоб замовити доставку із закладу «Glovo Bar» у м. Zagreb, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Shops”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Glovo Bar» до вашого району м. Zagreb. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Zagreb. Що можна замовити у закладі «Glovo Bar»?
Заклад «Glovo Bar» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «Glovo Bar» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Чи бере участь заклад «Glovo Bar» у програмі Prime?
No. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!
Які оцінки отримує заклад «Glovo Bar» від інших клієнтів?
Заклад «Glovo Bar» рекомендує багато клієнтів (97%), які зробили там хоча б одне замовлення. Замовте прямо зараз і дізнайтеся, чи погоджуєтеся ви з більшістю користувачів.
Які товари доступні у закладі «Glovo Bar»?
У закладі «Glovo Bar» можна замовити товари з категорії «Shops». Ознайомтеся з асортиментом товарів, щоб дізнатися, що саме можна замовити. Також можемо порадити вам переглянути інші заклади міста Zagreb, що працюють у категорії «Shops».