New here? Sign up for the chance of winning a free delivery.

Glovo Bar

Glovo Bar

Glovo Bar

store promotion -50% some items
store rating 97%
1,99 € (Kn 14,99)

Browse similar stores in this category:

Your order

Frequently asked questions

Jak zamówić dostawę z Glovo Bar w mieście Zagreb?
Aby zamówić dostawę z Glovo Bar w mieście Zagreb, otwórz stronę internetową lub aplikację Glovo i wybierz odpowiednią kategorię (np. Shops”). Potem podaj swój adres i sprawdź, czy dostawa z Glovo Bar w mieście Zagreb jest możliwa. Następnie wybierz produkt i dodaj go do swojego zamówienia. Po zapłaceniu rozpocznie się przygotowywanie Twojego zamówienia i wkrótce kurier dostarczy Ci je pod same drzwi.
Ile kosztuje dostawa z Glovo Bar w mieście Zagreb?
Opłatę za dostawę z Glovo Bar w mieście Zagreb możesz sprawdzić u góry strony. Zobaczysz ją też w podsumowaniu kosztów przed złożeniem zamówienia.
Jak długo trwa dostawa z Glovo Bar w mieścieZagreb?
Po określeniu adresu zobaczysz szacowany czas dostawy dla punktów w Twojej okolicy. Szacowany czas dostawy z Glovo Bar możesz także sprawdzić w danych zamówienia przy kasie.
Czy Glovo Bar oferuje promocje w Glovo?
Warto poszukać produktów objętych zniżkami i ofert specjalnych oznaczonych na żółto. Czasami trafiają się ciekawe okazje, takie jak „2 w cenie 1” lub tańsza dostawa!
Jak klienci oceniają Glovo Bar?
Przykładowo Glovo Bar ma polecenia od 97% klientów, którzy zamawiali tam swoje glovo. Złóż zamówienie i przekonaj się, czy mieli rację.