Novi kupac? Prijavi se i dobij priliku osvojiti besplatnu dostavu .

Dodaj svoju adresu

Fast Food Bublica

Fast Food Bublica

store rating 88%
1,50 € (Kn 11,30)

Zakaži za Sutra

Najprodavanije

Pizza Capricciosa - velika
Pelati, šunka, sir, gljive, origano
9,60 zł
Piletina Bublica u pizza tijestu
Piletina, pršut, sir, mozzarella, umak od tartufa
9,20 zł
Ćevapi 10 kom
10 komada
9,00 zł
Ćevapi 7 kom
7 komada
8,00 zł
Cheeseburger
Dodaci po izboru
7,30 zł
Piletina u pizza tijestu
Dodaci po izboru
6,30 zł
Sir šunka u pizza tijestu
Dodaci po izboru
5,71 zł

Pregledaj slične trgovine u ovim kategorijama:

Tvoj glovo

Česta pitanja

Як замовити доставку із закладу «Fast Food Bublica» у м. Split?
Щоб замовити доставку із закладу «Fast Food Bublica» у м. Split, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Burgeri”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Fast Food Bublica» до вашого району м. Split. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Split. Що можна замовити у закладі «Fast Food Bublica»?
Заклад «Fast Food Bublica» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «Fast Food Bublica» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Чи пропонує заклад «Fast Food Bublica» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
Чи бере участь заклад «Fast Food Bublica» у програмі Prime?
Ne. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!
В який час можна замовляти доставку із закладу «Fast Food Bublica»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «Fast Food Bublica’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.