Novi kupac? Prijavi se i dobij priliku osvojiti besplatnu dostavu .

Makedonska Kuća

Makedonska Kuća

Makedonska Kuća

store rating 96% Jako dobro
1,50 € (Kn 11,30)
0,60 € (kn 4,52)

Najprodavanije

Plata za dvije osobe
Zeljanče, svinjetina, pileći zabatak, pileća prsa, 6 ćevapa, pomfrit
30,00 € (Kn 226,04)
Plata za jednu osobu
Pljeskavica, 3 ćevapa, piletina, svinjetina, domaća kobasica, pomfrit
15,50 € (Kn 116,78)
Pileći uvijač
Piletina punjena sirom
12,00 € (Kn 90,41)
Punjena pileća prsa
Gljive, šunka, sir, senf, maramica
12,00 € (Kn 90,41)

Pregledaj slične trgovine u ovim kategorijama:

Tvoj glovo

Česta pitanja

Як замовити доставку із закладу «Makedonska Kuća» у м. Split?
Щоб замовити доставку із закладу «Makedonska Kuća» у м. Split, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Roštilj”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Makedonska Kuća» до вашого району м. Split. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Split. Скільки займає доставка із закладу «Makedonska Kuća»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Makedonska Kuća» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи пропонує заклад «Makedonska Kuća» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
Чи бере участь заклад «Makedonska Kuća» у програмі Prime?
Ne. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!
В який час можна замовляти доставку із закладу «Makedonska Kuća»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «Makedonska Kuća’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.