Novi kupac? Prijavi se i dobij priliku osvojiti besplatnu dostavu .

Dodaj svoju adresu

Beer shop

Beer shop

store rating --
1,59 € (Kn 11,98)

Ova je trgovina trenutačno zatvorena. Tražiš li nešto slično?

Pregledaj slične trgovine u ovim kategorijama:

Tvoj glovo

Česta pitanja

Як замовити доставку із закладу «Beer shop» у м. Zagreb?
Щоб замовити доставку із закладу «Beer shop» у м. Zagreb, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Pivo”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Beer shop» до вашого району м. Zagreb. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Zagreb. Що можна замовити у закладі «Beer shop»?
Заклад «Beer shop» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «Beer shop» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Я зараз у місті Zagreb. Скільки коштує доставка із закладу «Beer shop»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Beer shop» при замовленні у м. Zagreb, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Чи пропонує заклад «Beer shop» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
В який час можна замовляти доставку із закладу «Beer shop»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «Beer shop’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.