New here? Sign up for the chance of winning a free delivery.

McDonald's

McDonald's

McDonald's

store rating 88%
2,99 €
Glovo Prime
Prime
Spend 25 € to get FREE delivery

Consegna gratuita* per ordini a partire da 25€. *Per ordini inferiori a 25€ si applicano spese di consegna e supplemento variabili. Escluse spese di servizio.

Translate product list into English

NOVITA' E PROMOZIONI

McMenu Bacon Big Mac
11,60 €
McMenu Chicken Big Mac
11,60 €

Browse similar stores in this category:

Your glovo

Frequently asked questions

Jak zamówić dostawę z McDonald's w mieście Ferrara?
Aby zamówić dostawę z McDonald's w mieście Ferrara, otwórz stronę internetową lub aplikację Glovo i wybierz odpowiednią kategorię (np. Burgers”). Potem podaj swój adres i sprawdź, czy dostawa z McDonald's w mieście Ferrara jest możliwa. Następnie wybierz produkt i dodaj go do swojego zamówienia. Po zapłaceniu rozpocznie się przygotowywanie Twojego zamówienia i wkrótce kurier dostarczy Ci je pod same drzwi.
Ile kosztuje dostawa z McDonald's w mieście Ferrara?
Opłatę za dostawę z McDonald's w mieście Ferrara możesz sprawdzić u góry strony. Zobaczysz ją też w podsumowaniu kosztów przed złożeniem zamówienia.
Jak długo trwa dostawa z McDonald's w mieścieFerrara?
Po określeniu adresu zobaczysz szacowany czas dostawy dla punktów w Twojej okolicy. Szacowany czas dostawy z McDonald's możesz także sprawdzić w danych zamówienia przy kasie.
Czy McDonald's oferuje promocje w Glovo?
Warto poszukać produktów objętych zniżkami i ofert specjalnych oznaczonych na żółto. Czasami trafiają się ciekawe okazje, takie jak „2 w cenie 1” lub tańsza dostawa!
Kiedy mogę zamówić dostawę z McDonald's?
Zamówienia możesz złożyć w godzinach otwarcia McDonald's’s. Dostawa jest bardzo szybka, więc Twoje glovo błyskawicznie do Ciebie dotrze! Możesz również zaplanować dostawę w dogodnym dla siebie terminie, nawet jeśli punkt jest w danej chwili zamknięty.