New here? Sign up for the chance of winning a free delivery.

Add your address

Spiritime

Spiritime

store rating 99% Excellent
2,99 €
This store is closed at the moment. Looking for somewhere similar?

Browse similar stores in these categories:

Your glovo

Frequently asked questions

Як замовити доставку із закладу «Spiritime» у м. Rome?
Щоб замовити доставку із закладу «Spiritime» у м. Rome, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Alcohol”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Spiritime» до вашого району м. Rome. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Rome. Що можна замовити у закладі «Spiritime»?
Заклад «Spiritime» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «Spiritime» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Я зараз у місті Rome. Скільки коштує доставка із закладу «Spiritime»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Spiritime» при замовленні у м. Rome, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Я зараз у місті Rome. Скільки займає доставка із закладу «Spiritime»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Spiritime» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи бере участь заклад «Spiritime» у програмі Prime?
No. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!