Sei nuovo? Iscriviti e prova a vincere una consegna gratuita.

Il Cafetero

Il Cafetero

store rating 94% Molto buono
3,49 €

Programma per 7:00

I più venduti

SPREMUTA D'ARANCIA
5,50 €
Toast Semplice
prosciutto cotto e robiola
4,00 €
CAPPUCCINO CON BEVANDA VEGETALE ALLA MANDORLA
senza glutine e senza lattosio
4,00 €
CAPPUCCINO CON BEVANDA VEGETALE ALLA SOIA
senza glutine e senza lattosio
3,50 €
BRIOCHE ALLA NUTELLA GLOVO
Brioche morbide farcite con Nutella
2,50 €

Guarda locali simili in queste categorie:

Il tuo glovo

Domande frequenti

Як замовити доставку із закладу «Il Cafetero» у м. Milano?
Щоб замовити доставку із закладу «Il Cafetero» у м. Milano, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Colazione”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Il Cafetero» до вашого району м. Milano. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Milano. Що можна замовити у закладі «Il Cafetero»?
Заклад «Il Cafetero» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «Il Cafetero» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Я зараз у місті Milano. Скільки коштує доставка із закладу «Il Cafetero»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Il Cafetero» при замовленні у м. Milano, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Я зараз у місті Milano. Скільки займає доставка із закладу «Il Cafetero»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Il Cafetero» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи бере участь заклад «Il Cafetero» у програмі Prime?
No. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!