Sei nuovo? Iscriviti e prova a vincere una consegna gratuita.

Enoteca Pescaria

Enoteca Pescaria

Enoteca Pescaria

store rating --
2,99 €
Glovo Prime
Prime

Vini Bianchi

Cantele - Chardonnay
21,00 €
Cantele - Verdeca
21,00 €
Coppi - Serralto
22,00 €
Giannatasio - Bombino
22,00 €
Giannatasio - Funanbolo
22,00 €
Mass Nel Sole - Ameno
22,00 €
SanMarz - Edda
25,50 €
SanMarz - Pumo Char
20,00 €
SanMarz - Pumo Sauv
20,00 €
SanMarz - Talò Fiano
20,50 €
SanMarz - Talò Verdeca
20,50 €
SanMarz - Timo
20,50 €

Guarda locali simili in queste categorie:

Il tuo glovo

Domande frequenti

Як замовити доставку із закладу «Enoteca Pescaria» у м. Roma?
Щоб замовити доставку із закладу «Enoteca Pescaria» у м. Roma, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Birra”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Enoteca Pescaria» до вашого району м. Roma. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Roma. Що можна замовити у закладі «Enoteca Pescaria»?
Заклад «Enoteca Pescaria» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «Enoteca Pescaria» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Я зараз у місті Roma. Скільки займає доставка із закладу «Enoteca Pescaria»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Enoteca Pescaria» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи бере участь заклад «Enoteca Pescaria» у програмі Prime?
No. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!
В який час можна замовляти доставку із закладу «Enoteca Pescaria»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «Enoteca Pescaria’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.