Вы тут недавно? Регистрируйтесь и выигрывайте бесплатную доставку.

Добавьте свой адрес

Айва

Часто задаваемые вопросы

Як замовити доставку із закладу «Айва» у м. Атырау?
Щоб замовити доставку із закладу «Айва» у м. Атырау, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Бургеры”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Айва» до вашого району м. Атырау. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Атырау. Скільки займає доставка із закладу «Айва»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Айва» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи бере участь заклад «Айва» у програмі Prime?
Нет. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!
В який час можна замовляти доставку із закладу «Айва»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «Айва’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.
Які оцінки отримує заклад «Айва» від інших клієнтів?
Заклад «Айва» рекомендує багато клієнтів (94%), які зробили там хоча б одне замовлення. Замовте прямо зараз і дізнайтеся, чи погоджуєтеся ви з більшістю користувачів.