Вы тут недавно? Регистрируйтесь и выигрывайте бесплатную доставку.

RUMI

RUMI

RUMI

store rating 89%
1 000,00 ₸

ДЕСЕРТЫ

Муравейник
Сладкий и вкусный десерт, приготовленный из песочного теста и вареного сгущенного молока
690,00 ₸

Смотреть похожие заведения в этих категориях:

Ваш заказ

Доставка заказа выполняется непосредственно заведением. Подробнее

Часто задаваемые вопросы

Як замовити доставку із закладу «RUMI» у м. Нур-Султан?
Щоб замовити доставку із закладу «RUMI» у м. Нур-Султан, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Казахская”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «RUMI» до вашого району м. Нур-Султан. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Нур-Султан. Що можна замовити у закладі «RUMI»?
Заклад «RUMI» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «RUMI» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Чи пропонує заклад «RUMI» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
Чи бере участь заклад «RUMI» у програмі Prime?
Нет. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!
В який час можна замовляти доставку із закладу «RUMI»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «RUMI’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.