Celeiro

Celeiro

square icon

Sections

consumíveis

Saco de Papel Grande
0,20 €

Browse similar stores in these categories:

Your order

Frequently asked questions

Як замовити доставку із закладу «Celeiro» у м. Coimbra?
Щоб замовити доставку із закладу «Celeiro» у м. Coimbra, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Bio”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Celeiro» до вашого району м. Coimbra. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Coimbra. Що можна замовити у закладі «Celeiro»?
Заклад «Celeiro» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «Celeiro» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Чи пропонує заклад «Celeiro» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
Чи бере участь заклад «Celeiro» у програмі Prime?
No. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!
Які товари доступні у закладі «Celeiro»?
У закладі «Celeiro» можна замовити товари з категорії «Bio». Ознайомтеся з асортиментом товарів, щоб дізнатися, що саме можна замовити. Також можемо порадити вам переглянути інші заклади міста Coimbra, що працюють у категорії «Bio».