iServices

iServices

square icon

Sections

Powerbank

Powerbank sem fios
19,95 €
Powerbank sem fios 10000mAh
29,95 €
Powerbank sem fios 5000mAh
24,95 €

Browse similar stores in this category:

Your order

Frequently asked questions

Jak zamówić dostawę z iServices w mieście Coimbra?
Aby zamówić dostawę z iServices w mieście Coimbra, otwórz stronę internetową lub aplikację Glovo i wybierz odpowiednią kategorię (np. Electronics”). Potem podaj swój adres i sprawdź, czy dostawa z iServices w mieście Coimbra jest możliwa. Następnie wybierz produkt i dodaj go do swojego zamówienia. Po zapłaceniu rozpocznie się przygotowywanie Twojego zamówienia i wkrótce kurier dostarczy Ci je pod same drzwi.
Ile kosztuje dostawa z iServices w mieście Coimbra?
Opłatę za dostawę z iServices w mieście Coimbra możesz sprawdzić u góry strony. Zobaczysz ją też w podsumowaniu kosztów przed złożeniem zamówienia.
Jak długo trwa dostawa z iServices w mieścieCoimbra?
Po określeniu adresu zobaczysz szacowany czas dostawy dla punktów w Twojej okolicy. Szacowany czas dostawy z iServices możesz także sprawdzić w danych zamówienia przy kasie.
Czy iServices oferuje promocje w Glovo?
Warto poszukać produktów objętych zniżkami i ofert specjalnych oznaczonych na żółto. Czasami trafiają się ciekawe okazje, takie jak „2 w cenie 1” lub tańsza dostawa!
Kiedy mogę zamówić dostawę z iServices?
Zamówienia możesz złożyć w godzinach otwarcia iServices’s. Dostawa jest bardzo szybka, więc Twoje glovo błyskawicznie do Ciebie dotrze! Możesz również zaplanować dostawę w dogodnym dla siebie terminie, nawet jeśli punkt jest w danej chwili zamknięty.