New here? Sign up for the chance of winning a free delivery.

Add your address

Zippy

Frequently asked questions

Jak zamówić dostawę z Zippy w mieście Porto?
Aby zamówić dostawę z Zippy w mieście Porto, otwórz stronę internetową lub aplikację Glovo i wybierz odpowiednią kategorię (np. Clothes & accessories”). Potem podaj swój adres i sprawdź, czy dostawa z Zippy w mieście Porto jest możliwa. Następnie wybierz produkt i dodaj go do swojego zamówienia. Po zapłaceniu rozpocznie się przygotowywanie Twojego zamówienia i wkrótce kurier dostarczy Ci je pod same drzwi.
Ile kosztuje dostawa z Zippy w mieście Porto?
Opłatę za dostawę z Zippy w mieście Porto możesz sprawdzić u góry strony. Zobaczysz ją też w podsumowaniu kosztów przed złożeniem zamówienia.
Jak długo trwa dostawa z Zippy w mieściePorto?
Po określeniu adresu zobaczysz szacowany czas dostawy dla punktów w Twojej okolicy. Szacowany czas dostawy z Zippy możesz także sprawdzić w danych zamówienia przy kasie.
Czy Zippy oferuje promocje w Glovo?
Warto poszukać produktów objętych zniżkami i ofert specjalnych oznaczonych na żółto. Czasami trafiają się ciekawe okazje, takie jak „2 w cenie 1” lub tańsza dostawa!
Czy oferta Zippy jest dostępna w Prime?
No. Prime jest subskrypcją oferowaną przez Glovo, która zapewnia nieograniczone bezpłatne dostawy od wybranych partnerów oraz inne korzyści!