És novo na app? Regista-te e podes ganhar uma entrega grátis.

Telhas Bar

Telhas Bar

store rating --
1,99 €
Glovo Prime
Prime

Mais vendidos

Francesinha
Bife, salsicha silesiana, linguiça, paio do lombo, fiambre, queijo, ovo e molho especial. Não inclui batatas fritas.
10,50 €

Vê lojas semelhantes nesta categoria:

O teu glovo

Perguntas frequentes

Як замовити доставку із закладу «Telhas Bar» у м. Braga?
Щоб замовити доставку із закладу «Telhas Bar» у м. Braga, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Portuguesa”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Telhas Bar» до вашого району м. Braga. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Braga. Скільки коштує доставка із закладу «Telhas Bar»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Telhas Bar» при замовленні у м. Braga, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Чи пропонує заклад «Telhas Bar» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
Чи бере участь заклад «Telhas Bar» у програмі Prime?
Não. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!
В який час можна замовляти доставку із закладу «Telhas Bar»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «Telhas Bar’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.