És novo na app? Regista-te e podes ganhar uma entrega grátis.

Ben & Jerry's

Ben & Jerry's

store rating 100% Excelente
1,49 €
Glovo Prime
Prime

Mais vendidos

2 Pints B&J
Sabores à escolha
15,99 €

Vê lojas semelhantes nesta categoria:

O teu glovo

Perguntas frequentes

Як замовити доставку із закладу «Ben & Jerry's» у м. Faro?
Щоб замовити доставку із закладу «Ben & Jerry's» у м. Faro, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Gelado”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Ben & Jerry's» до вашого району м. Faro. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Faro. Що можна замовити у закладі «Ben & Jerry's»?
Заклад «Ben & Jerry's» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «Ben & Jerry's» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Я зараз у місті Faro. Скільки коштує доставка із закладу «Ben & Jerry's»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Ben & Jerry's» при замовленні у м. Faro, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Чи бере участь заклад «Ben & Jerry's» у програмі Prime?
Não. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!
В який час можна замовляти доставку із закладу «Ben & Jerry's»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «Ben & Jerry's’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.